Website laten maken op maat!
Makkelijk te beheren, perfect op mobiel en meteen goed vindbaar!

Waaruit bestaat een Globeview maatwerk website?
Deze bestaat uit een unieke lay-out met een strategische indeling, geheel in de stijl van uw bedrijf. Gebouwd op het krachtige WordPress beheersysteem. In combinatie met contentmanager Pro is het een onverslaanbare combinatie waar het aanpassen van tekst en foto’s kinderspel wordt.
Verder worden alle websites voorzien van responsive design, wat ervoor zorgt dat de website zich automatisch aanpast op mobiele apparaten. We zorgen voor de basis in zoekmachine optimalisatie, melden de website aan bij Google en geven u een uitleg hoe u eenvoudig teksten en foto’s kunt aanpassen.
Recent opgeleverde websites

Wat kost een website laten maken op maat?
Dat is een goede vraag! De prijs is afhankelijk van de grootte en het aantal functionaliteiten van de website. Alle websites (inclusief de low cost websites) worden bij ons compleet opgeleverd. Daarbij zijn ze geschikt voor alle mobiele apparaten en makkelijk te beheren.
Wilt u een snel prijs weten? Bel dan of email uw wensen door zodat wij hierop een eerlijke prijs kunnen berekenen. 043 450 4006 of [email protected]
Een vrijblijvend adviesgesprek is hierin vaak het handigst. Zo komt u meteen meer te weten over en omtrent uw website. We zijn Centraal Zuid Limburg gelegen op de Rodaboulevard te Kerkrade.
Onze standaard bij elke website inbegrepen
Beste kwaliteit
Uitstekende service
Responsive design
15 jaar ervaring
Support
Pixel perfect
Aanmelding Google
Uitleg over uw website
100% tevredenheids garantie
WordPress maatwerk
Veelgestelde vragen
Elke website is anders de functies of het aantal pagina’s. Omdat we niemand teveel willen laten betalen, Calculeren wij eerst hoeveel werk het is zodra wij hier inzicht op hebben kunnen wij u een offerte maken. De wensen kunt u per mail, telefoon of op afspraak doorgeven.
Geen omkijken meer naar uw website en hosting hebben. Dat kan vanaf €35 per maand afhankelijk van uw behoeftes. Inclusief hosting , onderhoud en volledige service. Wilt u weten wat dit voor uw website kost? Neem dan contact op.
Wilt u een website laten maken en vraagt u zich af wat de levertijd is? De levertijd van een website is vrij snel, normaliter 2-3 weken na het aanleveren van uw content. U krijgt dan ook meteen de levertijd/planning doorgegeven.
Jazeker, wij mogen ons oprecht WordPress specialist noemen. Wij voorzien hierin een totaalconcept voor u als klant in WordPress hosting en WordPress onderhoud.
Ja, u hoeft pas te betalen als u 100% tevreden bent dat is ook onze doelstelling.
Ja alle websites worden responsive opgeleverd. Dat wil zeggen dat wij de website optimaal opmaken voor mobiel en tablet
Jazeker, buiten de garantie te geven op welke plaats uw website binnen Google presteert. Controleren wij uw website of alles goed staat en of u ook vindbaar bent. Ook al is de website opgeleverd houden zien wij er op toe dat de website in Google wordt opgenomen.
Heeft u een bestaande website, en bent u niet tevreden over het resultaat. Wij kunnen u hierbij helpen of een oplossing aandragen.
Stuur ons de inloggegevens en wij kijken geheel vrijblijvend hoe u website erbij staat. Wilt u gratis adviesgesprek maak dan een afspraak en we analyseren uw website samen.
Wij zorgen ervoor dat de verhuizing van uw website en email accounts naadloos verlopen. U hoeft hier zelf niks voor te doen wij regelen alles met uw huidige hosting provider. Ook kunnen wij u indien nodig, helpen met het instellen van uw email accounts.
Als starter komt er heel veel op je af. Wat belangrijk is dat je huisstijl in orde is. Een goede huisstijl zorgt voor herkenbaarheid en geven je klant een bepaalde waarde. Een logo of huisstijl zou ik daarom altijd professioneel laten maken zeker omdat deze minimaal 30 jaar of langer mee moet en je niet zomaar een logo veranderd. Wij helpen starters van A-Z met een passende huisstijl en goed vindbare website zodat er optimaal gepresenteerd kan worden. Ook houden wij rekening met het afgesproken budget. Wat heel belangrijk is voor starters.
Ja en Nee, u kunt alles beheren wat nodig is, foto’s teksten, en nieuwsberichten. Het technische gedeelte heeft u geen toegang, niet omdat het niet mag? Integendeel maar omdat wij u de garantie willen en kunnen geven van een goed werkende website. U kunt zich focussen waar u goed in bent en wij op het technische gedeelte. Er is dan een monteur en een chauffeur.Mocht u een training nodig hebben om zelf foto’s te bewerken of hoe u kunt schrijven voor Google kunnen wij u ook mee helpen.
Om een website te laten maken, hoeft uw bedrijf niet in Limburg gelegen te zijn. Wij maken websites voor bedrijven in heel Nederland en ook enkele in het buitenland. Met de hedendaagse software kan er makkelijk op afstand gewerkt worden of we komen toch eventjes uw kant op mocht dat prettiger werken zijn.
Wat klanten van ons vinden...








Google Rating
Contact over website laten maken
Na het invullen van het contactformulier nemen wij op het gewenste tijdstip contact met u op. Heeft u wensen of wilt u een prijs weten kunt u dat ook aangeven.
